Porsche Automobilių nuoma

Black Autonuoma siūlo Porsche Cayenne automobilį, nes tai išskirtinis elegancijos ir prabangos simbolis, kuris prieinamas kiekvienam mūsų klientui. Porsche automobilio nuoma Vilniuje - tai puiki galimybė pradėti savo kelionę sportiškame automobilyje, kuris išsiskirs iš kitų savo labai patrauklia išvaizda, atkreipianti praeivių dėmesį ir padovanos pavydą ir išskirtinę pagarbą Jūsų asmenybei.

Black quality. Teikiame Porsche Cayenne Vilniuje nuomą labai palankiomis sąlygomis, greitai, saugiai ir patikimai. Automobilis yra puikios būklės, kuriame įrengta tik naujausia įrangą suteikianti maksimalų komfortą kelionės metu. Mes rūpinamės kiekvienu savo klientu, nuolat tobuliname savo paslaugas, siekiant pagerinti teikiamų paslaugų kokybę ir dabar galime pasiūlyti Jums net du variantus

Porsche Cayenne nuoma. Išskirtinis, auštos klasės, naujausio modelio Porsche nuoma nepaliks abejingų o naujesnio modelio Porsche nuoma Vilniuje nustebins Jūsų savo palankiomis kainomis.

Black service. Pagal klientų pageidavimą automobilį galime pristatyti į Vilniaus, Kauno, Palangos ar, Rygos oro uostą, bei pasiimti.

Galime pasiūlyti ir kitų garsių automobilių markių automobilius nuomai be vairuotojo. Susipažinkite su mūsų siūlomais automobiliais arba kreipkitės į mūsų vadybininkus.