Lietuviškai English Русский

Automobilių nuomos sąlygos:

AUTOMOBILIŲ NUOMA
Nuomininkas privalo turėti galiojantį pasą arba galiojančią asmens tapatybės kortelę. Taip pat turi būti pateiktas B kategorijos vairuotojo pažymėjimas. Vairavimo stažas – ne mažesnis nei 2 metai, amžius – ne mažiau nei 24 m. Juridiniai asmenys privalo pateikti įmonės registracijos pažymėjimą, įgaliojimą, patvirtinantį turimą teisę atstovauti įmonei ir įmonės vardu nuomotis automobilį, bei B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.
NUOMOJAMŲ AUTOMOBILIU DRAUDIMAS
Į automobilio nuomos kainą įskaičiuotas transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimas. Draudimas galioja visoje Europos Sąjungos teritorijoje.
DRAUDZIAMA: Išvykimas iš Lietuvos Respublikos teritorijos nuomojamu automobiliu galimas tik gavus raštišką nuomotojo sutikimą. Už savavališką išvykimą iš LR teritorijos be nuomotojo raštiško leidimo taikoma € 1160 bauda. Rida. Maksimali vidutinė vienos paros rida – 300 km.
APMOKĖJIMAS UZ NUOMOS PASLAUGAS
Visa nuomos kaina turi būti sumokėta ne vėliau kaip prieš pasiimant automobilį. Sumokėti galima banko pavedimu, banko kortele arba grynaisiais pinigais. .
NUOMININKO ATSAKOMYBĖ
Nuomininkas prisiima visą atsakomybę nedraudiminio įvykio atveju. Perdavęs vairuoti automobilį kitam asmeniui, atsako už visus padarinius. Pažeidęs kelių eismo taisykles, privalo sumokėti baudas. Vagystės atveju negrąžinęs automobilio raktelių ir automobilio dokumentų nuomotojui, nuomininkas privalo atlyginti padarytą žalą.
SUGEDUS AUTOMOBILIUI:
Ivykus eismo įvykiui ar dėl kitų priežasčių negalint toliau eksploatuoti automobilio, suteikiame Nuomininkui kitą automobilį, o nesant galimybės pasiūlyti kito automobilio, grąžiname pinigus, jei Nuomininkas yra nekaltas dėl susidariusios situacijos.
PAPILDOMA ĮRANGA. Papildomai siūlome išsinuomoti GPS mobiliasias navigacijas, kėdutes vaikams.
Kėdutės vaikams – NEMOKAMAI
GPS – NEMOKAMAI
AUTOMOBILIO REZERVAVIMAS:
Automobilį galite rezervuoti  tel.+370 699 22 999,el. paštu info@blackautonuoma.lt . Užpildžius rezervacijos lapą, būtina sulaukti, kol rezervacija bus patvirtinta. Patvirtinimas bus atsiųstas Jūsų nurodytu el. paštu arba su Jumis bus susisiekta telefonu.